top of page
baldachýn

NAŠE MATERIÁLY

Nevíte pro jaký materiál se rozhodnout? Rádi vám poradíme.

UPRON

UPRON

Voděpropustná stínící tkanina, která ovšem spolehlivě odráží teplo a sluneční paprsky. Je ideálním řešením pro zastínění míst, které nepřijde do kontaktu s deštěm - například zimní zahrady, nebo uvnitř budov. Plachty vyrobené z tohoto materiálu disponují platným certifikátem UV Standard 801 pro spolehlivou ochranu před UV zářením. Upron je vyroben ze 100% polyesteru s hmotností 175g/m2, který je možno prát na 40 °C.

Materiál UPRON nabízíme v těchto barvách:

ULSEDAN

ULSEDAN & UPRON PRINT

Oba materiály odráží teplo a sluneční paprsky, a dále mají díky hydrofobní úpravě schopnost při dostatečném spádování a vhodném napnutí odvádět po svém povrchu v případě menších srážek vodu, materiály ovšem nejsou v případě velkých dešťů voděodolné. Plachty z těchto tkanin jsou proto vhodné do venkovního prostředí, kde spolehlivě poslouží jako stínění nad posezením, ale lze je také využít například pro zakrytí nábytku, pískoviště apod. Plachty vyrobené z těchto materiálů disponují platným certifikátem UV Standard 801 pro spolehlivou ochranu před UV zářením. Ulsedan i Upron print jsou vyroben ze 100% polyesteru s hmotností 175g/m2, který je možno prát na 40 °C.

Materiál ULSEDAN nabízíme v těchto barvách:

Materiál UPRON PRINT nabízíme v těchto barvách:

UPRON ALUTEX

UPRON ALUTEX

Stínící tkanina, která nejen spolehlivě odráží teplo a sluneční paprsky, ale je také voděodolná - vodní sloupec udáváme na 40 cm. Díky těmto vlastnostem se proto plachty ušité z této tkaniny hodí do venkovního prostředí jako např. stínění pod posezením s jistotou, že vám i větší déšť nebude působit potíže. Plachty z Alutexu najdou své využití také jako krytí přívěsů, nebo dříví. Plachty vyrobené z tohoto materiálu disponují platným certifikátem UV Standard 801 pro spolehlivou ochranu před UV zářením. Alutex je vyroben ze 100% polyesteru s hmotností 195g/m2, který se nesmí prát.

Materiál UPRON ALUTEX nabízíme pouze v této barvě:

bottom of page